Cze
19

Warsztatach biżuterii z recyklingu - Karolina Dyczko

Warsztatach biżuterii z recyklingu - Karolina Dyczko

Otwarta Pracownia Sztuki wyjątkowo zmienia miejsce i dzień działania.
Zamiast czwartkowych warsztatów spotykamy się w piątek w Galerii Sztuki na warsztatach biżuterii z recyklingu, które poprowadzi Karolina Dyczko — autorka wystawy „Abyss” prezentowanej w cyklu Debiuty podczas Legnickiego Festiwalu SREBRO.
Będziemy pracować z odzyskanymi materiałami i tworzyć autorską biżuterię z rzeczy, które normalnie mogłyby trafić do kosza.
Możecie też przynieść własne drobne przedmioty, którym chcecie nadać nowe życie — fragmenty biżuterii, guziki, zawieszki, łańcuszki, małe elementy metalowe albo inne znalezione obiekty.

piątek, Galeria Sztuki, pl. Katedralny 1
16:00 — oprowadzanie po wystawach Legnickiego Festiwalu SREBRO
17:00 — start warsztatów
dla młodzieży i dorosłych
udział bezpłatny
obowiązują zapisy: galeria@galeria.legnica.eu lub tel. 535 600 599
Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zgłosić się wcześniej ✨
W czwartek OPSz będzie nieczynna.

Miejsce

Galerii Sztuki

  • Galeria Sztuki, pl. Katedralny 1, 59-220 Legnica

  • od 19.06.2026 (17:00)
    do 19.06.2026
Ikona aplikacji Legnicka Karta Miejska

Legnicka Karta Miejska

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów